Úvod

Legislatíva

Ekonomické a energetické účely

Využitie

Pestovanie

Botanika

Exponáty

Fotogaléria

Exponát - videomikroskop

Digitálny videomikroskop so zobrazovacou jednotkou - rozsah zväčšenie minimálne 20-80x, podsvietenie LED, možnosť pripojiť externé zariadenie. Možnosť pripojiť kameru. Mikroskop je vhodný na pozorovanie prírodných materkálov - tkanív, a tiež syntetických vlákien využívaných v odevnom priemysle. 

Digitálny mikroskop DTX 500 LCD s vstavaným LCD displejom vám umožňuje študovať preparáty pri zväčšení 20x až 500x a výsledky svojej práce ukladať v obrazovom alebo video formáte na kartu microSD. Osem vstavaných LED žiaroviek rovnomerne osvetľuje pracovnú plochu a zaisťuje minimálnu spotrebu energie. Osvetľovací systém je vybavený reguláciou jasu.

Stolík tohto mikroskopu je vybavený meracou stupnicou (8 cm pozdĺž osi x, 6 cm pozdĺž osi y) a dvoma úchytmi na upevnenie preparátu pod fotoaparátom.

Farebný 3,5 "LCD displej tohto mikroskopu je vybavený tlačidlami rýchleho prístupu, ktoré vám umožňujú ľahko nastaviť jas, expozíciu a vyváženie farieb. Mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD môžete pomocou kábla USB, ktorý je súčasťou súpravy, ľahko pripojiť k svojmu PC a všetky súbory vytvorené počas pozorovania skopírovať na pevný disk. Tento model je ďalej vybavený výstupom AV, ktorý umožňuje sledovaný obraz v reálnom čase prenášať na obrazovku televízora alebo do projektora.

Digitálny mikroskop Levenhuk DTX 500 LCD je napájaný batériou Li-ion, ktorá je súčasťou súpravy a umožňuje až 2 hodiny práce bez pripojenia k zdroju elektrickej energie. Mikroskop možno napájať cez port USB vášho počítača.

 

Pokračovať

Do pokladne

Objednávka